KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13486610

nr 1348 6610

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Sanddyner & tallar, oramat löst blad, bladets mått: 29x21 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 21 september 2020
kl 20:16:41